Wypożyczalnia busów i vanów w Warszawie

Wypożyczalnia busów i vanów w Warszawie

Szukasz sprawdzonej wypożyczalni busów w Warszawie? Zachęcamy do zapoznania się z korzystną ofertą wypożyczalni Carnet. Nasz oddział oferuje wynajem busów w Warszawie dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Wszystkie samochody dostępne na wynajem są na bieżąco serwisowane w najlepszych warsztatach samochodowych oraz przez doświadczonych mechaników. Oferujemy na wynajem auta z wykupionym ubezpieczeniem drogowym.

Wypożyczalnia busów i vanów w Warszawie

Szeroki wybór busów

Dla klientów z Warszawy oferujemy również wynajem vanów z dodatkowym wyposażeniem w standardzie. Większość samochodów dostępnych w wypożyczalni Carnet posiada, m.in.: klimatyzację samochodową, system audio, ABS, układ wspomagania kierownicy. W wypożyczalni Carnet oferujemy:

  • wynajem busa 8-osobowego,
  • wynajem busa 6-osobowego,
  • wynajem busa 7-osobowego,
  • wynajem busa z kierowcą.

 

Atrakcyjne promocje dla klientów

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę wynajmu aut krótkoterminowego oraz długoterminowego. Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych promocji. W ramach promocji weekendowej, oferujemy wynajem auta już w piątek popołudniu i zwrot w poniedziałek rano – bez dodatkowych opłat.

Rekomendujemy dokonanie rezerwacji za pośrednictwem formularza internetowego, promocja online zapewnia większy wybór busów i vanów dostępnych na wynajem oraz niższą cenę!

Zachęcamy do skorzystania z oferty na wynajem busów i vanów na terenie Warszawy!

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni