Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin Warszawa

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin Warszawa

Szukasz wypożyczalni samochodów na lotnisku Modlin? Oddział wypożyczalni Carnet w Warszawie oferuje dla klientów podstawienie wcześniej zarezerwowanego samochodu na terenie portu lotniczego Modlin. Działamy również w czasie weekendów i w godzinach nocnych. Rekomendujemy wcześniejszą rezerwację wybranego auta i dokonanie płatności za pośrednictwem formularza internetowego. Promocja online zapewnia większy wybór spośród floty samochodowej oraz niższą cenę za wynajem samochodu.

Wypożyczalnia samochodów lotnisko Modlin Warszawa

Samochody z dodatkowym wyposażeniem w standardzie

Wypożyczalnia samochodowa lotnisko Modlin Warszawa świadczy usługi dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców z całej Polski. Nasze oddziały znajdziesz w największych miastach w całym kraju. Dla klientów, którzy szukają samochodu na wynajem na terenie portu lotniczego Modlin, oferujemy samochody z dodatkowym wyposażeniem w standardzie.

Samochody osobowe i dostawcze są wyposażone m.in. w:

  • klimatyzację samochodową,
  • poduszki powietrzne,
  • radio samochodowe.

;

 

Atrakcyjne promocje dla naszych klientów

Wszystkie auta osobowe i dostawcze dostępne w Carnet są na bieżąco serwisowane w sprawdzonych warsztatach samochodowych oraz posiadają wykupione ubezpieczenie drogowe. Dla klientów wypożyczalni Carnet w Warszawie przygotowaliśmy atrakcyjne oferty promocyjne, które gwarantują niższą cenę za wynajem samochodu.

Większość samochodów osobowych udostępniamy dla klientów w systemie bez limitu kilometrów. Przygotowaliśmy również promocję weekendową, która umożliwia korzystanie z wynajętego samochodu od piątkowego popołudnia do poniedziałkowego poranka – bez dodatkowych opłat.

Zachęcamy do skorzystania z usług wypożyczalni aut działającej na terenie lotniska Modlin w Warszawie!

Pozycjonowanie i reklama w Google: widoczni

Widoczni